укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

«Ілляшев та Партнери» успішно представили Полтавську газонафтову компанію у податковому спорі

13.04.2018

Відома міжнародна юридична фірма «Ілляшев та Партнери» представила інтереси СП «Полтавська газонафтова компанія» у Харківському апеляційному адміністративному суді щодо стягнення з СП «Полтавська газонафтова компанія» податкового боргу з рентної плати на загальну суму 154 млн грн.

Під час судового розгляду юристами юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» було успішно доведено неможливість стягнення податкового боргу, який виник на підставі податкових повідомлень-рішень, виданих за фактом незаконно проведеної податкової перевірки.

Ухвалою від 5 лютого 2018 р. Харківський апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу Полтавської об’єднаної податкової інспекції Головного управління ДФС у Полтавській області, тим самим підтвердивши неправомірність претензій податкового органу до СП «Полтавська газонафтова компанія».

Команда «Ілляшев та Партнери» працювала над цим проектом під керівництвом Галини Мельник, керівника практики податкового права, та Андрія Литвина, керівника Харківського офісу «Ілляшев та Партнери».

СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, лідер серед недержавних нафтогазодобувних підприємств України. Підприємство було засноване у 1994 р. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобування та переробка нафти та газу.

 
© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія