укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

«Ілляшев та Партнери» – юридичний радник GIZ у проекті технічної допомоги

04.10.2017

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» консультує німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH з питань структурування відносин з отримувачами технічної допомоги від уряду Німеччини в рамках проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб (ВПО)».

Основною метою проекту, що фінансується урядом Німеччини і виконується GIZ, є створення умов для поліпшення послуг в сфері соціальної інфраструктури для внутрішньо переміщених осіб і приймаючих громад.

GIZ надає територіальним громадам технічну та консультативну допомогу для будівництва, реконструкції та підвищення енергоефективності приміщень шкіл, дитячих садків, лікарень, гуртожитків і будинків престарілих. Ініціатива реалізується в регіонах з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб – у Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Крім того, німецька співпраця охоплює запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу, а також подолання кризової ситуації на сході країни.

 
© 2018 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія