укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

ЮФ «Ілляшев та Партнери» рекомендована IFLR 1000 2014

16.10.2013

За результатами міжнародного дослідження IFLR 1000 2014 ЮФ «Ілляшев та Партнери» рекомендована як одна з кращих юридичних фірм України у сфері злиттів і поглинань.

Клієнти позитивно оцінюють діяльність фірми у сфері злиттів і поглинань, а також керуючого партнера Михайла Ілляшева. «Він не шукає готових рішень, але при цьому працює оперативно. Це професіонал із широкою спеціалізацією – можливо, один з кращих в Україні», – відзначає один із клієнтів. Інший так озивається про фірму в цілому: «Я знаю цю фірму більше десяти років. З ними завжди приємно працювати».

На рахунку фірми широкий спектр різних проектів у банківській і фінансовій сферах, у тому числі супровід низки крупних угод. Фірма неодноразово працювала з державними підприємствами. Наприклад, Максим Копейчиков консультував ДП «Фінінпро» з питань розміщення облігацій на 650 млн. доларів. У сфері злиттів і поглинань ЮФ «Ілляшев та Партнери» представляла інтереси державного підприємства АНТК ім. Антонова у рамках процедури злиття з Київським державним авіаційним заводом «АВІАНТ».

IFLR 1000 – міжнародне рейтингове видання, що спеціалізується на дослідженні діяльності провідних юридичних фірм в сфері фінансового консультування. Видання публікується з 1990 року і проводить дослідження в 120 країнах світу.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія