укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

«Ілляшев та Партнери» консультують IATA в процесі запуску EasyPay в Україні

16.01.2019

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» стала українським юридичним радником з регуляторних питань, пов’язаних із впровадженням Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA) – глобальною торговою асоціацією авіакомпаній зі штаб-квартирою в Канаді – нової платіжної системи EasyPay між авіакомпаніями-членами асоціації та туристичними агентами.

Старший партнер Роман Марченко, який очолює практику фірми в галузі авіації, зазначив: «Наш юридичний супровід допоможе забезпечити запуск та роботу EasyPay у повній відповідності до всіх національних вимог щодо ліцензування або реєстрації IATA в Україні».

IATA EasyPay – це новий спосіб оплати, який стане загальнодоступним для всіх турагентів, акредитованих Міжнародною асоціацією повітряного транспорту для оформлення квитків. IATA EasyPay надає туристичним агентам додаткове рішення для оплати авіаквитків для своїх клієнтів за низькою вартістю або безкоштовно на додаток до вже існуючих готівкових та безготівкових інструментів розрахунку.

Юридичні послуги, що надаються в рамках проекту, включають юридичні консультації щодо українського законодавства та практики у сфері фінансових послуг і платежів, консультації з корпоративного права, підготовку Положення про представництво IATA в Україні.

Членами Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA) є близько 290 авіакомпаній, що здійснюють 82% повітряних перевезень. IATA надає допомогу у багатьох сферах авіаційної діяльності та у формуванні галузевої політики з критичних авіаційних питань.

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія