укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

«Ілляшев та Партнери» консультують криптообмінний майданчик Cryptagio

13.09.2018

Талліннський офіс юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» консультує ліцензований естонський майданчик для обміну віртуальних валют Cryptagio з питань обслуговування операційної діяльності та розвитку бізнесу.

Послуги фірми включають юридичний супровід структурування бізнесу, роботи з фінансовими установами, а також відповідність вимогам AML/KYC європейського та естонського законодавства, оцінювання ризиків і аудит online-бізнесу, консультування з питань ліцензування, захист прав інтелектуальної власності.

Нагадаємо, що в 2017 році ЮФ «Ілляшев та Партнери» почала приймати цифрову валюту Bitcoin як плату за рахунками за професійні послуги.

Cryptagio OÜ – майданчик для обміну віртуальних валют, зареєстрований в Естонії. Майданчик підтримує 7 цифрових активів: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETN), EOS (EOS), Tron (TRX), VeChain (VEN), OmiseGo (OMG) та Icon (ICX).

 
© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія