укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

IFLR1000 Energy and Infrastructure 2015 рекомендує ЮФ «Ілляшев та Партнери»

25.06.2015

3552ae76-bed8-41b2-87b0-50f8fe89f368ece90457-6958-4914-8d81-9fd6c7a2493e

ЮФ «Ілляшев та Партнери» займає третю позицію серед найкращих юридичних фірм України в секторі енергетики та інфраструктури, а керуючий партнер Михайло Ілляшев був відзначений як провідний юрист за результатами міжнародного незалежного дослідження IFLR1000 Energy and Infrastructure 2015.

Енергетика та інфраструктура

Керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев часто керує проектами фірми в сфері енергетики та інфраструктури.

Клієнти в енергетичному секторі рекомендують фірму своїм колегам. Один з клієнтів, інтереси якого фірма представляла в арбітражі, зазначає: «Фірма має сильну команду професіоналів, а їх знання в юридичній сфері поза конкуренцією. Вони здатні виконувати великі обсяги роботи в стислі терміни. Багато юристів, особливо партнери, надають відмінні, стратегічно важливі рекомендації, які є надійними і ґрунтовними. Це мій вибір номер один у багатьох випадках ». Інший клієнт, якому фірма надавала консультації з корпоративних питань, відмітів, що: «В цілому – це команда професіоналів, яка надає своєчасні консультації».

Вирішення спорів є однією з основних практик фірми, і саме в цій сфері фірма виконала найбільший обсяг роботи в 2014 році. Одним з проектів фірми під керівництвом Романа Марченка та Максима Копейчикова було представництво інтересів Black Iron, канадської гірничорудної компанії, у спорах з Державною екологічною інспекцією щодо її діяльності в Україні.

Одним з проектів під керівництвом Михайла Ілляшева було консультування клієнта в ході приватизації декількох малих ГЕС в Полтавській та Київській областях.

Нагадаємо, раніше ЮФ «Ілляшев та Партнери» посіла третю позицію в сфері злиття та поглинання згідно з дослідженням IFLR1000 Financial and Corporate 2015.

Про IFLR1000: IFLR1000 – довідник провідних світових юридичних фірм та юристів, що працюють у сфері фінансового і корпоративного права. Видання публікується з 1990 року і проводить дослідження в 120 країнах світу.

IFLR1000 фокусується на двох спеціалізованих дослідницьких проектах – Energy and Infrastructure (публікується в червні), Financial and Corporate (публікується в жовтні), де представлений річний огляд діяльності юридичних фірм по секторах і географічних напрямках, рекомендації клієнтів і колег, а також приклади великих угод. Публікується видавничим домом Legal Media Group групи Euromoney.

 

 
© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія