укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

ЮФ «Ілляшев та Партнери» – юридичний партнер проекту «Премія HR-Бренд Україна 2017»

29.11.2017

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» стала юридичним партнером VI Всеукраїнської конференції в рамках проекту «Премія HR-Бренд Україна 2017», яка відбудеться 5 грудня 2017 р. у м. Києві.

На Всеукраїнській конференції кадровим холдингом HeadHunter Україна будуть представлені підсумки щорічного дослідження «Кращі роботодавці України 2017» і переможці «Премії HR-Бренд Україна 2017».

«Премія HR-Бренд Україна» – це унікальний щорічний конкурс серед працівників HR-сфери, який дозволяє простежити актуальні тенденції та нові ефективні ідеї у рекрутингу. Журі Премії оцінює, які ефективні HR-інструменти використовували компанії-номінанти протягом звітного року. За шість років у проекті «Премія HR-Бренд Україна» взяли участь більше 180 компаній, презентувавши більше 220 бізнес-кейсів. У 2017 році на Премію претендують 42 проекти компаній-номінантів.

 
© 2018 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія