укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Галина Мельник виступила з доповіддю на Міжнародному податковому форумі

16.04.2018

Галина Мельник, адвокат, керівник практики податкового права ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступила з доповіддю на тему «Відмінність податку на виведений капітал від податку на прибуток» на V Міжнародному податковому форумі, який відбувся 13 квітня 2018 р. в Києві.

У своїй доповіді Галина детально висвітлила зміну підходу до визначення об’єкта (бази) оподаткування у законопроекті «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на виведений капітал».

«Впровадження податку на виведений капітал дозволить істотно скоротити обсяги перевірки та витрати на адміністрування податку, – зазначила Галина в ході дискусії. – Якщо зараз контролюються усі операції платників податків, то новий податок повністю відходить від такого тотального контролю – перевіряються тільки певні вихідні платежі, які платник податків самостійно визначив як об’єкт оподаткування. Більш того, перекваліфікація операції, яку платник не задекларував як таку, що обкладається податком на виведений капітал, буде можлива лише за рішенням суду».

Учасники форуму обговорили переваги податку на виведений капітал для бізнесу; операції, прирівнювані до операцій з виведення капіталу; ризики введення податку на виведений капітал та естонську модель оподаткування бізнесу.

Міжнародний податковий форум організований виданням «Юридична практика». Серед учасників – представники Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби, члени українських і міжнародних бізнес-асоціацій, партнери провідних юридичних фірм, топ-менеджери і юрисконсульти підприємств.

 
© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія