укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Галина Мельник виступила з доповіддю на Міжнародному податковому форумі

13.04.2017

Галина Мельник, юрист ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступила з доповіддю на тему: «Структурування бізнесу з використанням естонської компанії» на IV Міжнародному податковому форумі, який відбувся 12 квітня 2017 року в Києві.

В ході своєї доповіді Галина розповіла учасникам Форуму про переваги ведення бізнесу з використанням естонської юрисдикції, чим ця країна краще від Кіпру в плані податкової оптимізації, виокремила ряд можливих моделей використання Естонії для торгових і холдингових цілей.

Галина Мельник дала поради, які «не дозволять повторити сумний досвід Кіпру»: не використовувати компанію в Естонії як транзитну без економічної мети; забезпечити реальну бізнес-присутність в Естонії (наявність реального офісу, працевлаштування місцевого персоналу, виставлення рахунків з естонського офісу); надавати послуги іншим резидентам Естонії (суборенда офісу, наприклад); дотримуватися ринкових принципів при формуванні умов угод і дотримуватися вимог українського законодавства (наприклад, якщо потрібно, подавати звіт з трансфертного ціноутворення в Україні, не намагатись приховати факт пов’язаності з естонською компанією).

Учасники Форуму обговорили глобальні тренди оподаткування та їх вплив на Україну, актуальні питання міжнародного податкового планування, нововведення податкової реформи 2017, судову практику з податкових спорів, захист активів і багато інших питань.

Про захід

Цього року Міжнародний податковий форум відвідало більше 150 чоловік, серед учасників – судді Вищого адміністративного суду України, представники Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби, члени українських і міжнародних бізнес-асоціацій, партнери провідних юридичних фірм, топ-менеджери і юрисконсульти підприємств.

 
© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія