укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Chambers Global 2018: «Ілляшев та Партнери» – перша в практиці вирішення спорів в Україні

15.02.2018

«Ілляшев та Партнери» в черговий раз очолила рейтинг у сфері вирішення спорів, зайнявши 1 місце в Україні за результатами нещодавно опублікованого дослідження Chambers Global 2018.

Крім того, партнери фірми отримали особисте визнання і численні позитивні відгуки клієнтів.

CHAMBERS GLOBAL 2018:

Старший партнер Роман Марченко вважається “дуже відомим і досвідченим судовим юристом” і “надійним адвокатом у складних справах”. Відзначається його широкий досвід у судовій практиці та арбітражних справах. Один з клієнтів підкреслює його “дивовижні аналітичні можливості в поєднанні з бізнес-орієнтацією”. Він представляв ГП «Антонов» у судових органах в Україні та за кордоном.

Керуючий партнер Михайло Ілляшев має усталену репутацію у вирішенні національних спорів, причому клієнти відзначають його як “юриста, на якого можна покластися”. Він має видатний досвід у вирішенні судових спорів. Михайло консультує ФСК «Море» у справі, яка розглядається ЄСПЛ, на суму 240 млн дол США щодо націоналізації активів компанії в Криму Російською Федерацією. Один з клієнтів зазначає: «Михайло розробив унікальну виграшну стратегію для кожного випадку».

Вперше Михайло Ільяшев був відзначений у рейтингу Chambers Global в 2006 році, а Роман Марченко – в 2011 році.

Михайло Ілляшев і Роман Марченко багато років поспіль очолюють рейтинги у сфері вирішення спорів в Україні. Партнери «Ілляшев та Партнери» займають перші рядки у переліку кращих судових юристів українських щорічних досліджень «50 провідних юридичних фірм України», «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients», «Вибір клієнта» та «Топ-100 найкращих юристів України». Михайло Ілляшев – дворазовий лауреат Юридичної премії у номінації «Кращий судовий юрист» (2012 та 2017 роки). Роман Марченко – володар Юридичної премії у номінаціях «Кращий юрист у сфері арбітражу» та «Кращий судовий юрист» (2014 та 2016 роки).

Довідники Chambers Global, Chambers Europe, The Legal 500 – EMEA протягом багатьох років рекомендують «Ілляшев та Партнери» як одну з найкращих юридичних фірм в Україні у сфері вирішення спорів. За даними дослідження «50 провідних юридичних фірм України», у 2017 році юристи фірми вели 40% найбільших судових і арбітражних спорів в Україні.

Chambers Global є провідним міжнародним юридичним довідником, заснованим в 1990 році, і в даний час робить огляд ринків юридичних послуг в більш ніж 190 країнах.

 
© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія