укр eng рус est

Юристи

Останні новини
Відгуки
International Financial Law Review (IFLR1000)

«Минулий рік для юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» був вельми плідним. Одна з найяскравіших справ – об’єднання АНТК ім. О. К. Антонова з Київським державним авіаційним заводом «Авіант». Операцію під керівництвом старшого партнера Романа Марченка було оцінено в 2 млрд доларів».

 

Гілевич Леонід Олександрович

Радник

Гілевич Леонід Олександрович
Спеціалізація
Галузі
Досвід
  • З 2011 - Юридична фірма «Ілляшев та Партнери», радник, юрист
  • 2009–2011 – Юридична фірма «Magisters», юрист
  • 2009 – Бюро Делегата німецької економіки в Україні, юрист
  • 2008-2009 – Центральна виборча комісія України, юрист та помічник члена комісії
  • 2007-2008 – Центр правових ініціатив та експертизи «Правова держава», юрист

Останні проекти

Леонід Гілевич спеціалізується на корпоративному праві і M&A, комплаєнсі і трудовому праві. Має більш ніж десятирічний досвід юридичної практики, з акцентом на широкий спектр корпоративних питань, проекти в межах M&A і діяльності спільних підприємств; комерційні договори та контракти, що укладаються на великі суми, а також коштовні проекти різних видів і в різних сферах; позадоговірні комерційні питання; правовий аудит бізнесу; управління, ідентифікацію та визначення пріоритетності ризиків правового комплаєнсу; стратегічне консультування і надання повсякденної юридичної підтримки в зв'язку з трудовими відносинами.

Незважаючи на поставлену задачу – чи то мова йде про консультування щодо комплексної акціонерної угоди для управління компаніями в різних юрисдикціях, чи то про розробку договору про маркетинг, продаж, дистрибуцію та ліцензування фармацевтичної продукції, чи то про проведення аудиту бізнесу з трудових питань – Леонід завжди демонструє індивідуальний підхід і знаходить оптимальне рішення.

Тел.: +380 44 494 1919
Відправити повідомлення на e-mail

Нагороди / Рейтинги / Рекомендації
  • Рекомендований як один з провідних юристів в сфері трудового права згідно національного дослідження Ukrainian LawFirms 2017 – 2019
  • Рекомендований як один з провідних юристів в сфері трудового права за результатами незалежного дослідження міжнародного довідника Chambers Europe 2017 – 2019

Події
Останні публікації / Всі публікації
Членство
  • Член редакційної ради UNIC Business Integrity Digest
  • Член експертної групи UNIC


Освіта
Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, факультет міжнародного права (магістр міжнародного права, диплом з відзнакою)

Робочі мови
українська, російська, англійська, французька, німецька

 
© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія