укр eng рус est

Юристи

Останні новини
Відгуки
The Legal 500 EMEA

«У «Ілляшев та Партнери» дуже добра репутація у сфері інтелектуальної власності, особливо у фармацевтичній галузі, в якій настійно рекомендована юрист Ірина Кириченко. Юридична фірма охоплює багатьох клієнтів, включаючи Eli Lilly, H.Lundbeck A/S та Асоціацію виробників інноваційних ліків «АПРАД». Михайло Ілляшев, керівник практики, також відзначений для роботи в Україні».

 

Гілевич Леонід Олександрович

Радник

Гілевич Леонід Олександрович
Спеціалізація
Галузі
Досвід
 • 2009–2011 – Юридична фірма «Magisters», юрист
 • 2009 – Бюро Делегата німецької економіки в Україні, юрист
 • 2008-2009 – Центральна виборча комісія України, юрист та помічник члена комісії
 • 2007-2008 – Центр правових ініціатив та експертизи «Правова держава», юрист

Останні проекти

Леонід Гілевич спеціалізується на корпоративному праві і M&A, комплаєнсі і трудовому праві. Має більш ніж десятирічний досвід юридичної практики, з акцентом на широкий спектр корпоративних питань, проекти в межах M&A і діяльності спільних підприємств; комерційні договори та контракти, що укладаються на великі суми, а також коштовні проекти різних видів і в різних сферах; позадоговірні комерційні питання; правовий аудит бізнесу; управління, ідентифікацію та визначення пріоритетності ризиків правового комплаєнсу; стратегічне консультування і надання повсякденної юридичної підтримки в зв'язку з трудовими відносинами.

Незважаючи на поставлену задачу – чи то мова йде про консультування щодо комплексної акціонерної угоди для управління компаніями в різних юрисдикціях, чи то про розробку договору про маркетинг, продаж, дистрибуцію та ліцензування фармацевтичної продукції, чи то про проведення аудиту бізнесу з трудових питань – Леонід завжди демонструє індивідуальний підхід і знаходить оптимальне рішення.

Тел.: +380 44 494 1919
Відправити повідомлення на e-mail

Нагороди / Рейтинги / Рекомендації
 • Рекомендований як один з провідних юристів в сфері трудового права згідно українського дослідження “Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients”
 • Рекомендований як один з провідних юристів в сфері трудового права за результатами незалежного дослідження міжнародного довідника Chambers Europe 2018
 • Рекомендований як один з провідних юристів в сфері трудового права згідно українського дослідження “Ukrainian Law Firms 2017. A Handbook for Foreign Clients”
 • Рекомендований як один з провідних юристів в сфері трудового права за результатами незалежного дослідження міжнародного довідника Chambers Europe 2017
 • Почесна грамота Світового Банку за участь у підготовці аналітичних матеріалів «Ведення бізнесу – 2016: оцінка якості та ефективності регулювання» (Doing Business 2016: Measuring Regulatory Quality and Efficiency)
 • Високо оцінений клієнтами в практиці корпоративного права, злиттів і поглинань за результатами незалежного дослідження міжнародного довідника The Legal 500 – EMEA 2015
 • Рекомендований як один з найкращих юристів у сферах корпоративного права та M&A за результатами незалежного дослідження міжнародного довідника The Legal 500 – EMEA 2014

Події
Останні публікації / Всі публікації
Членство
 • Член редакційної ради UNIC Business Integrity Digest


Освіта
Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, факультет міжнародного права (магістр міжнародного права, диплом з відзнакою)

Робочі мови
українська, російська, англійська, французька, німецька

 
© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія