укр eng рус est

Вакансії

Останні новини
Відгуки
Chambers Global: The World’s Leading Lawyers

«Корпоративний підрозділ цієї відомої української фірми, в першу чергу, веде справи з юридичного аудиту, злиття та поглинання, а також корпоративної реструктуризації. Вона особливо активно захищає клієнтів в авіаційній галузі та медико-фармацевтичній сфері. Команда також має досвід у галузях антимонопольного права, трудового права та судового вирішення спорів».

 

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» – це команда експертів в галузі юриспруденції, яка має великий досвід роботи та бездоганну репутацію. Успіх і розвиток нашої фірми – це успіх і розвиток наших співробітників.

Сприяючи становленню кращих спеціалістів в галузі права, юридична фірма «Ілляшев та Партнери» надає кожному працівникові:

  • умови для професійного та кар’єрного зростання;
  • можливості працювати в діловій та доброзичливій атмосфері;
  • достойну грошову винагороду та соціальний пакет.

Якщо Ви молодий дипломований спеціаліст з мінімальним досвідом роботи і готові розпочати свою кар’єру помічником юриста, то, працюючи в нашій компанії, Ви:

  • навчаєтесь у професіоналів – лідерів у своїй галузі;
  • набуваєте або поглиблюєте свій практичний досвід і знання.

Якщо Ви маєте достатню кваліфікацію у будь-якій галузі права, то, працюючи в нашій компанії, Ви:

  • ведете відповідальні справи;
  • розширюєте набутий в юриспруденції досвід.

Робота в нашій команді – це партнерство рівних, демократія у спілкуванні, відсутність бюрократичних бар’єрів та співпраця всіх членів колективу. Ми завжди відкриті для активних, амбіційних, розумних, талановитих, надійних та творчих людей, що вміють працювати у команді.

Якщо Вам притаманні зазначені якості, скористайтесь нагодою отримати роботу в юридичній фірмі «Ілляшев та Партнери» – компанії, де Ви залишитесь надовго.

Поточні вакансії

 Секретар

 Стажування

 Юрист

 Спеціаліст із зв’язків з громадськістю

 
© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія