укр eng рус est

Publications

Recent news
References
Chambers Europe

“The team was recently visible advising on a number of pharmaceutical cases. Sources agree that the team is “moving in the right direction” and are particularly impressed by its work in the pharmaceutical sector”.

 

The European Parliament Resolution Adopted for the Unification of Air Passengers’ Rights

05.04.2012

This content is available only in original language of publication – Ukrainian.

Економічна правда, 5 квітня 2012
http://www.epravda.com.ua/news/2012/04/5/320799/

Метою резолюції Європарламенту щодо захисту прав авіа пасажирів, що була прийнята 29 березня 2012 року є уніфікація прав пасажирів та вироблення єдиних стандартів їх обслуговування.

Таку думку “Економічній правді” висловив адвокат ЮФ “Ілляшев та Партнери” Арсеній Герасимів.

“Дана резолюція, в першу чергу, направлена на виправлення ситуації щодо прав пасажирів при відкладенні рейсів, зобов’язуючи авіаційні компанії інформувати пасажирів про їх права в цьому випадку”, – сказав юрист.

Герасимів зазначив, що документом передбачено обов’язкове інформування пасажирів з обмеженими можливостями про їх права.

“Діти можуть бути класифіковані як особи з обмеженими можливостями для чого надається право транспортувати дітей у спеціальних кріслах. Аеропорти повинні мати в наявності дитячі крісла. Зобов’язано комісію провести розслідування щодо безпеки використання сканерів для здоров’я пасажирів при проходженні пасажирами контролю на безпеку”, – відзначив експерт.

За його словами, також передбачено створення єдиного інформаційного центру, який би надавав пасажирам комплексну допомогу при виборі рейсів.

“Європарламент закликав до усунення будь-якої дискримінації пасажирів в залежності від їх громадянства і такі факти повинні бути належним чином розслідуванні. Цікавою є ініціатива створення “чорного списку” термінів контракту, що є недобросовісними та можуть бути закладенні в договорах перевезення авіаційним транспортом та впровадження практики усунення таких норм судами країн ЄС”, – пояснив Герасимів.

 
© 2021 Ilyashev & Partners / Mobile version